La Regione per le scuole

22.12.20

Šolski vodnik 2020/2021 je na voljo na spletu - L’Informascuole 2020/2021 è disponibile online

Šolski vodnik, posodobljen novembra 2020, je na voljo na spletišču dežele Furlanije-Julijske krajine.
Šolski vodnik je koristno orodje, ki nudi možnost spoznanja izobraževalnih programov in programov usposabljanja po provstopenjski srednji šoli v deželi Furlaniji-Julijski krajini.
Priročnik je namenjen dijakom in družinam. Pomaga pri iskanju informacij, potrebnih za izbiro nadaljne študijske poti, ki se najbolj približuje željam, nagenjim ter interesom dijakov.

È ora disponibile online la guida L’Informascuole, aggiornata a novembre 2020.
È una guida informativa utile per conoscere le possibilità di studio e formazione in Friuli Venezia Giulia dopo la scuola secondaria di I grado.
La guida è dedicata a studenti e studentesse e alle loro famiglie e intende dare un aiuto nella ricerca delle informazioni necessarie a facilitare la scelta del percorso di studi che più valorizzi le aspirazioni, le attitudini e gli interessi di ognuno/a.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate in prenesete priročnik ter posnetek, ki uvaja na rabo vodnika:
È possibile consultare e scaricare L’Informascuole e vedere un breve video di presentazione a questa pagina:
GUIDA L'INFORMASCUOLE